Körfez Nakliyat

|

Kocaeli Körfez Evden Eve Nakliyat; Körfez Evden Eve Firmaları Arasında Lider Firma…
Ev ve büro eşyalarınızı taşıtmak istediğinizde, Körfez Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında önde gelen firmamız; Kocaeli Körfez Evden Eve Asansörlü Nakliyat Firması olarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz…

Körfez Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe Kocaeli Körfez merkezli çalışan Körfez Evden Eve Nakliyat, Ofis Taşımacılığı, Şehir içi Evden Eve Taşımacılık ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat hizmeti gibi evden eve nakliyat ile ilgili ihtiyacınız olan tüm ihtaçlarınıza cevap verecek şekilde hizmet vermektedir.

KÖRFEZ OFİS TAŞIMACILIĞI

Kurumsal bir şirketin hafta sonu mesai bitiminde başlanan Körfez evden eve ofis-fabrika taşıma hizmetinin pazar günü taşıma işleminin bitmiş olması gerekir ki pazartesi sabahı müşterilerine hizmet verebilsin. Körfez evden eve nakliyat Kocaeli Expres Nakliyat firmamız bugüne kadar bir çok kurumsal firmanın ofis-büro-fabrika-banka gibi taşımacılık hizmetlerini zamanında taahhüt ettiği gibi sorunsuz bir şekilde tamamlamıştır.

Körfez evden eve firması Kocaeli Expres nakliyatı ofis büro fabrika taşımacılığında tercih eden müşterilerimizin bir kısmına referans sayfamızdan bakabilirsiniz.

Körfez Evden Eve Ofis işyeri taşımacılığında ilk olarak nakliye uzmanımız taşınacak ofis büro malzemelerini yerinde tespit edip ön etüt çalışmasını yapıp fiyat tespitinde bulunur.

Ofis taşınma gününde nakliye ekibimiz çalışmasına başlarken her odayı ve bölümü isimlendirirve ambalajlama, kolileme, paketleme işlemi başlar. Daha sonra sıra ile ofis büro eşyaları araca yüklenir. Taşınma sırasında Körfez evden eve nakliyat araçlarında 200.000tl Körfez evden eve nakliyat sigortası, Anadolu sigorta ve Kocaeli Expres nakliyat güvencesindedir.

Yeni ofis hizmet binanıza gidildiğinde her birimin ofis büro malzemeleri odalara yerleştirilir mobilyalar kurulur.

Körfez evden eve nakliyat firmamızın Körfez evden eve ofis büro taşımacılığında en önemli prensiplerinden biride zamanında taşıma işlemini gerçekleştirmesidir.

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Kocaeli Körfez ilçe ve semtlerinde ev eşyası taşıtmak için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi Körfez Evden Eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz.

Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Körfez şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Kocaeli Expres nakliyat- Körfez evden eve asansörlü nakliyat hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlarınız halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri söküp paketlenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara Müşteri Temsilcisi